APPDİJİTAL - Yeni Nesil Dijital Ajans

APPDİJİTAL - Yeni Nesil Dijital Ajans

MOBİL UYGULAMA

ÇÖZÜMLER

Mobil Uygulama (IOS,ANDROID) çözümlerimiz ile tanıştınız mı? Uygulama marketlerinde (App Store ve Google Play) yayınlanabilen yüksek teknoloji inovatif çözümlerimiz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN
MOBİL UYGULAMA

Genel kullanıcı davranışları istatistikleri mobil uygulama kullanıcılarının sadakat oranını ve uygulama kullanma oranlarını diğer sadakat sistemleri ile karşılaştırdığında rakamlar çok açık bir şekilde uygulama kullanıcının sadakat oranlarını daha başarılı olarak göstermektedir.

Alternatif mecra olarak bir kullanıcının web sitenize ulaşması için ortalama olarak 8-14 işlem yapmak zorunda olduğunu ortaya koymaktadır. Ki bu işlemler genel olarak arama motoru üzerinden yapılmaktadır. İlk sıra reklamları nedeni ile müşterinin size ulaşamadan potansiyel rakibinize gitme ihtimali size ulaşma ihtimalinden fazladır. Bu noktada mobil uygulamanızı indirmiş bir kullanıcının size ulaşma işlem sayısı 3-4 civarındadır. Aynı zamanda bildirim servisleri ile işlem sayısı 1 e kadar indirilmektedir. 

İnsanların neredeyse yüzde 50’si mobil cihaz kullanıcısı. Bu sebeple markaların online hizmet ya da ürünlerine ulaşmak için daha kolay bir yollar bulması gerekiyor. Bu da mobil uygulamalarla mümkün hale geliyor.

Uygulama marketlerindeki uygulama sayısı her geçen gün artmaktadır. Buda doğal olarak rekabeti artırmaktadır. Sektörünüzde rekabet az iken başarılı olma şansınız daha yüksektir. Rekabetin üst seviyelere çıkması durumunda markete yeni eklenen uygulamaların daha yüksek sıralara ulaşması zor olacaktır.

Mobil uygulama ile web sitenize daha kolay bir şekilde erişilebilir. Kullanıcılar marka için üretilen mobil uygulamalar ile canlı destek hızını attırdığı ve daha hızlı bir biçimde web site içinde gezebildiği için günümüzde mobili daha fazla tercih ediyor.

Kötü bir müşteri hizmeti sunmak en sadık müşterileri bile uzaklaştırabilir. Bu sebeple bir mobil uygulama ile birlikte müşterilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz ve onların ihtiyaçlarını daha kolay yemin edebilirsiniz.

Mobil uygulama sizin yakınınızdaki insanları, etkinleştirmek için ayarlanabilir. Bu rekabet ortamında öne çıkmanıza, lokal bir bölgedeki insanlarla bilgi paylaşmanıza, yeni müşteriler ve ziyaretçiler kazanmanıza ayrıca en önemlisi de satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Akıllı telefonlar sayesinde yapılan satış sayısı günden güne artıyor. Artık insanlar öğle yemeği molalarında, seyahat ederken ya da ofislerinde akıllı telefonlarıyla ürün satın alıyorlar. Siz de mobil e-ticarete başlayarak, bu şekilde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Çoğu kişi bir mobil uygulama yerine mobil uyumlu web sitesini tercih ediyor. Ancak bir mobil uygulama size yazılımın ardından yalnızca birkaç güncelleme gerektiriyor. Böylece kullanımdan yalnızca birkaç ay sonra, mobil uygulama satışınız arttıracağı için yalnızca bu yönde bir güncelleme ve geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Müşteri alışveriş yapmak istediği zaman, alışveriş için her zaman en kolay ve uygun fiyatlı yolu seçecektir. Mobil uygulamanız insanların cep telefonlarında varsa, kullanıcılar online arama yapmadan direkt olarak sizin mağazanızı ziyaret ederler. Bu sayede kullanıcıları elinizde tutabilirsiniz.

Son birkaç yılda mobil altyapı oldukça değişti. Mobil operatörler artık çok daha iyi hizmet sunmak istiyorlar. Online mobil kullanıcı sayısı da artış gösteriyor. Bu artış, mobil cihazlarla daha fazla satış demek.

Güzel tasarlanmış ve temiz bir mağaza ile kötü bir şekilde tasarlanmış bir e-ticaret mağazasını karşılaştırın. Elbette ikincisi, ilkinden daha çok müşteri alır. Şimdi de mobil uygulamada iyi tasarlanmış bir mağaza düşünün. Bu müşterilere hizmet / ürün kalitesini gösterir ve satın almak konusunda onları tetikler.

Yahoo, Google, Bing gibi arama motorları online mobil kullanıcılarının değerinin farkında. Bu sebeple arama motorları web sitenize müşteri çekmenize ve onları korumanıza yardımcı olmak istiyorlar. Mobil dostu bir web sitesi ile müşteriler satın alma işlemi gerçekleştirip sizi unutabilirler ancak bir mobil uygulamayla herhangi bir zaman tekrar geri gelebilir.

MOBİL UYGULAMA
ÇÖZÜMLERİMİZ

YOGAMMA MOBİL UYGULAMASI

STFA KÖPRÜ DERGİSİ MOBİL UYGULAMASI

OTO SERVİSİ MOBİL UYGULAMASI

TAURUS AVM MOBİL UYGULAMA

CC
  • ANA SAYFA
  • MARKALAR
  • ÇÖZÜMLER
  • MÜŞTERİLER
  • İLETİŞİM